CEBiR
Jesteś tutaj:
FAQ

Czym jest Portal CEBIR.COM.PL?

Portal CEBIR.COM.PL jest to system informatyczny służący udostępnianiu i przeszukiwaniu bazy danych osób i instytucji szeroko rozumianego rynku usług prawniczych zarejestrowanych w stosownych rejestrach, oraz tworzeniu, edytowaniu, zarządzaniu i udostępnianiu elektronicznych rejestrów w Internecie.

 

Kto może korzystać z Portalu CEBIR.COM.PL?

Z Portalu CEBIR.COM.PL korzystać mogą zarówno instytucje publiczne, firmy oraz osoby prywatne. Wszyscy szukający ekspertyzy biegłego sądowego, oraz specjalisty, rzeczoznawcy świadczącego usługi na rynku prywatnym.

 

Czy trzeba się zarejestrować na Portalu by przeszukiwać jego zawartość list?

Możliwość przeszukiwania list biegłych lub rzeczoznawców, instytucji, kancelarii, instytutów badawczych nie wymaga rejestracji. W ten sposób można przeglądać listy z ogólnymi informacjami. Rejestracja w portalu umożliwi przeszukiwanie i uzyskanie wyników szczegółowych oraz możliwość komunikacji z wybranym specjalistą.

 

Jak rozpocząć korzystanie z Portalu CEBIR.COM.PL?

  • W formularzu rejestracyjnym wpisz dokładnie wszystkie swoje dane (musisz wypełnić pola oznaczone *). Nie zapomnij wpisać swojego adresu e-mail. Po wypełnieniu formularza i kliknięciu na przycisk "wyślij", zobaczysz potwierdzenie przyjęcia zgłoszenia.
  • Na podany przez Ciebie adres e-mail dostaniesz wiadomość, a w niej login i hasło, potrzebne za każdym razem, gdy będziesz chciał uruchomić portal.

 

Co zrobić, gdy nie pamiętam hasła do mojego konta?

W ekranie logowania/rejestracji należy kliknąć w link "zapomniałem hasło", a następnie podać adres email podany przy rejestracji. Na ten adres zostanie wysłany link do strony, na której podasz i potwierdzisz nowe hasło.

 

Jak chronimy dane naszych użytkowników?

Szczegółowe informacje na ten temat ochrony danych osobowych znajdują w działach: Regulamin, oraz Polityka prywatności.

 

Jak znaleźć interesujące mnie informacje?

Portal jest tak skonstruowany, aby można było jak najszybciej i jak najprościej dotrzeć do poszukiwanych zagadnień. W tym celu polecamy skorzystanie z wyszukiwarki - wystarczy wybrać w niej hasło (tzw. słowo kluczowe) i wyświetli się lista interesujących tematów. Można również skorzystać z przejrzystego i czytelnego tematycznego menu.

 

Jak działa wyszukiwarka w portalu?

Wyszukiwarka znajduje się w centralnym miejscu strony głównej oraz każdego działu portalu. Wystarczy wybrać poszukiwaną frazę z rozwijalnego menu, możesz dodatkowo zawęzić wyszukiwanie wybierając poszczególne rekordy w drugim oknie wyszukiwania - jako wynik otrzymasz posortowaną listę z szukanymi informacjami.

 

Jak często aktualizowany jest Portal CEBIR.COM.PL?

Portal aktualizowany jest na bieżąco. Oznacza to, że informacje o zmianach bazy teleadresowej oraz na listach są wprowadzane przez samych użytkowników lub po uprzednim zgłoszeniu przez administratora systemu.

 

Ile zapłacę za korzystanie z Portalu CEBIR.COM.PL?

Szczegółowy plan taryfowy portalu, korzystanie z promocji oraz rabatów zamieszczony jest w dziale Cennik.

 

W jaki sposób można zrezygnować z portalu?

Użytkownicy w każdej chwili mogą zrezygnować z korzystania z Portalu CEBIR.COM.PL. Wystarczy skontaktować się z Administratorem systemu i zgłosić chęć usunięcia konta.

 

Jak skontaktować się z redakcją Portalu CEBIR.COM.PL?

Szczegółowe dane znajdują się w dziale Kontakt. Właścicielem i administratorem portalu CEBIR.COM.PL jest:
Albit Software sp. z o.o.
ul. Olszewskiego 6
25-663 Kielce
NIP 9591987763